wtorek, 19 kwietnia 2016

Spotkanie Podaj dalej w ramach projektu "O finansach w bibliotece"


20 kwietnia 2016 w Książnicy w Chełmku miało miejsce niecodzienne spotkanie
bibliotekarzy zaangażowanych w projekt „O finansach w bibliotece” w województwie małopolskim i śląskim z cyklu "Podaj dalej..."
Była to okazja do wymienienia swoich spostrzeżeń, odpowiedzi na różne pytania bibliotekarzy, którzy są w projekcie od początku, po tych którzy po raz pierwszy realizują edukację ekonomiczną osób dorosłych w swoich bibliotekach oraz tych, którzy poznają dopiero idee i założenia projektu.
Mieliśmy zaszczyt gościć na spotkaniu w Chełmku p. Katarzynę Morawską z Warszawy ,koordynatora ogólnopolskiego projektu. Opiekuna regionalnego z ramienia WBP w Krakowie p. Wojciecha Momota oraz eksperta ds. edukacji ekonomicznej osób dorosłych p. Krystynę Brząkalik. Udział w spotkaniu wzięli również udział przedstawiciele bibliotek z Koziegłów, Andrychowa, Trzebini, Lanckorony, Chrzanowa, Oświęcimia, Libiąża, Bukowiny Tatrzańskiej, Grojca, Bukowna, Sławkowa oraz Przeciszowa.
Była to również okazja do zwiedzenia okolicy i poznania historii Chełmka jako przykładu batowskiej ekonomii i modernizacji.Wizytę zakończyliśmy w Domu Pamięci Baty.
Mamy nadzieję że podjęta przez nas inicjatywa spotkania z cyklu „Podaj dalej” będzie inspiracją dla nas wszystkich i cennym zawodowym doświadczenie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz