poniedziałek, 17 lutego 2014

Spotkanie Dla Młodzieży w Bibliotece


                                                  Zapraszamy do Naszego Albumu

                                  ROZMAWIALI O KARIERZE
Które zawody są najbardziej przyszłościowe? Gdzie się uczyć? Co studiować, aby w przyszłości mieć nie tylko pracę, ale i satysfakcję z tego, co się robi? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań związanych z planowaniem swojej kariery zawodowej szukali uczestnicy spotkania, które odbyło się w Bibliotece Publicznej Miejskiego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Chełmku.
Krzysztof Polasik jest jednym z 30 młodych profesjonalistów, którzy w całej Polsce odwiedzają biblioteki, szkoły i domy kultury. To młodzi ludzie mający ciekawą, przyszłościową pracę związaną z nowoczesnymi technologiami. Wszystkich łączy charyzma, pasja i ważne doświadczenia zawodowe, mogące być inspiracją dla młodzieży.
W spotkaniu wzięli udział uczniowie gimnazjum i szkół średnich – z SZS nr 1 w Chełmku oraz PZ nr 8     w Chełmku. Dowiedzieli się, jak wygląda dzień pracy młodego profesjonalisty, wspólnie rozmawiali o nowych zawodach i zastanawiali się, które z nich są najbardziej przyszłościowe. Całość miała charakter warsztatowy – były quizy, pytania, wspólne ćwiczenia.
Spotkanie było elementem drugiej edycji projektu „Link do przyszłości. Młodzi, Internet, Kariera”,              w którym uczestniczy Biblioteka Publiczna MOKSiR w Chełmku. Jest to przedsięwzięcie Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, realizowane dzięki środkom firmy Microsoft i Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, objęte patronatem Ministra Edukacji Narodowej oraz Ministra Pracy      i Polityki Społecznej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz